foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+420 602 550 542
obchod@rolety-vrata-praha.cz

ROLETY-VRATA-PRAHA

Rolety, žaluzie, garážová vrata a vjezdové brány

Kontaktní informace

ROLETY - VRATA - PRAHA
Tel: +420 602 550 542
Email: obchod@rolety-vrata-praha.cz

Z naší nabídky:

Prev Next

Garážová vrata

Garážová vrata

Garážová vrata Garážová vrata jsou nezbytnou součástí každé garáže. Bezpečnostní prvky vrat zabrání...

Zjistit více...

Stínící technika – ostatní

Stínící technika – ostatní

Stínící technika Stínící technika nejsou jen rolety a žaluzie, ale také markýzy, slunolamy, látkové...

Zjistit více...

Žaluzie

Žaluzie

Žaluzie Žaluzie jsou skvělým doplňkem každé domácnosti a kanceláře. Nejlepší vlastností žaluzií je...

Zjistit více...

Hliníkové výrobky na míru

Hliníkové výrobky na míru

Hliníkové výrobky na míru Specializujeme na zakázkovou výrobu hliníkových lišt, ohýbaných profilů, ...

Zjistit více...

Rolety

Rolety

Rolety Rolety jsou skvělým doplňkem každé domácnosti a kanceláře. Nejlepší vlastností rolet je, že ...

Zjistit více...

Vjezdové brány

Vjezdové brány

Vjezdové brány Vjezdové brány jsou důležitým prvkem každého domu či komerční stavby. Vjezdové brány...

Zjistit více...

KALKULACE PARAPETU

Z našeho E-shopu

HLINÍKOVÉ PLECHY
HLINÍKOVÉ PLECHY
Ohýbané hliníkové plechy na míru, PROFILY L, U, Z, H, omega profil a další...
Zjistit více...

Facebook

Garážová vrataGarážová vrata

Garážová vrata jsou nezbytnou součástí každé garáže. Bezpečnostní prvky vrat zabrání přístupu cizích osob do garáže a tepelně izolační vlastnosti ochrání Vaše vozidlo před počasím. V neposlední řadě mají garážová vrata také estetickou funkci. Garážová vrata jsou určena pro standartní garáže, dvojgaráže, vjezd do hromadných garáží. Nabízíme garážová vrata rolovací, sekční a výklopná.

Garážová vrata rolovací jsou oblíbená pro svou jednoduchost, nezabírají užitný prostor a montáž nevyžaduje žádné dodatečné stavební úpravy. Garážová vrata rolovací jsou vhodná do každé garáže či skladu. Rolovací vrata se díky své cenové dostupnosti stávají velmi oblíbené jako uzavírací mechanismus obchodů.

Garážová vrata sekční jsou oblíbená pro svůj design, dokonalé provedení a funkčnost. Sekční vrata jsou složena ze sekcí zajíždějících pod strop nebo do boku. Součástí garážových vrat je konstrukce s torzními pružinami, pojistkou proti protržení pružin a integrovanou těsnící gumou. Pohyb vrat zajišťují pružiny umístěné nad vraty. Pro montáž sekčních vrat je nezbytný potřebný prostor pod stropem garáže.

Garážová vrata výklopná jsou oblíbená pro svou jednoduchost a funkčnost. Výklopná vrata jsou z jednoho dílu a zajíždějí pod strop. Ovládání může být ruční nebo elektropohonem. Pro montáž výklopných vrat je potřebný prostor pod stropem garáže.

Díky pestrému výběru barev si můžete dotvořit a sladit celkový design Vaší garáže k domu či budově. Garážová vrata se stanou nejen Vašim vjezdem či vstupem do garáže, ale také zajistí řadu dalších výhod, jako jsou úspory investic za energie, bezpečnost, komfort a mnoho dalších. Veškerá garážová vrata mohou být opatřeny automatickými pohony s dálkovým ovladačem, tím je jejich manipulace snadná a bezpečná. Pro všechny garážová vrata je typická dlouhodobá životnost a snadná instalace.

Dále nabízíme průmyslová vrata rolovací a sekční. K průmyslovým vratům nabízíme celou škálu ovládacích panelů - trojtlačítkový řídící panel, uzamykatelný dvoutlačítkový panel, který umožňuje ovládání pouze oprávněné osobě, klíčový spínač, kódovou klávesnici atd.

Garážová vrata Praha

Garážová vrata sekční, garážová vrata rolovací, i průmyslová vrata vyrábíme vždy přesně na míru a tím dosahujeme toho, že každý stavební otvor je precizně vyplněn. Jsme schopni vyrobit vrata na stavební otvor téměř jakéhokoli tvaru a rozměru. Veškeré zakázky na garážová vrata realizujeme nejen v Praze ale také po celé ČR.

Galerie: Garážová vrata

Aluroom.cz